Brygadzista

  • Niemcy zagranica

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Proctes UG

Dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowiskobrygadzisty w zakładzie mięsnym

Brygadzista

Obowiązki

  • Nadzorowanie ciągłości produkcji i jakości produkowanych wyrobów,
  • Kontrolowanie procesu oraz realizowanie planów produkcyjnych,
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji produkcyjnej,
  • Zarządzanie zespołem
  • Współpracowanie z innymi powiązanymi działami,
  • Zapewnienie właściwych środków pracy dla pracowników,
  • Zagwarantowanie jakości i bezpieczeństwa,

Wymagania

  • Doświadczenie w sektorze produkcji żywności
  • Zdolności kierownicze oraz doświadczenie w zarządzaniu zespolem
  • Umiejętność szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość jezyka niemieckiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane prawo jazdy

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Atrakcyjne zarobki,
  • Szansę na rozwój zawodowy,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań.
  • Stawka od 14,00€ /Brutto
  • Zakwaterowanie odplatne

Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)