Sprzedawczyni / doradca klienta

  • Warszawa, mazowieckie

Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Zawody: Doradca klienta (wymagany staż - lata: 2)
  • Języki: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: #E #UA
    Branża: Produkcja i sprzedaż odzieży damskiej; (Sprzedaż odzieży dla kobiet)
    Miejsce wykonywania pracy: Daniłowiczowska, 11, 00-084 Warszawa;
    Praca w godzinach: 12-19;

    - wykształcenie: minimum podstawowe;
    - doświadczenie zawodowe: 2 lat;
    - komunikatywna znajomość języka polskiego;
    - dobry kontakt z klientem;

    - Doradzanie klientkom w doborze ubrań, zaznaczanie poprawek krawieckich, sprzedaż oraz obsługa kasy fiskalnej.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 250 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)