• Łaziska Górne, śląskie pow. mikołowski

Ślusarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Inne wymagania: Wykształcenie min. podstawowe. Doświadczenie w wykonywaniu prac ślusarskich; doświadczenie w montażach, remontach urządzeń energetycznych takich jak: turbiny parowe, pompy wodne i olejowe, sprężarki, przekładnie, wymienniki oraz armatura. Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych, umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 30 PLN
  • Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa + premia uznaniowa (ostateczne wynagrodzenie do ustalenia z Pracodawcą)

    -stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    -pracę stacjonarną, jednozmianową w godz. 6:00-14:00 z możliwością nadgodzin,
    -atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań,
    -możliwość rozwoju i pracy przy unikatowych projektach w branży energetycznej,
    -wsparcie doświadczonej kadry,
    -prywatną opiekę medyczną,
    -ubezpieczenie grupowe.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)