• Łęczna, lubelskie pow. łęczyński

Asystent

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika,psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie
  • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe na dowolnym kierunku uzupełnione szkoleniem z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną i udokumentuje co najmniej roczny staż pracy z dziećmi lub rodziną lub studiami podyplomowymi obejmującymi zakres programowy szkolenia określony na podstawie art. 12 ust. 3 ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (Dz. U. z 2023 r. poz. 1426 z późn. zm.)
    Co najmniej roczny staż pracy z dziećmi lub rodziną w przypadku wykształcenia wyższego w dowolnym kierunku studiów podyplomowych; co najmnie 3 letni staż pracy z dziećmi lub rodziną w przypadku wykształcenia średniego.

    Szczegółowe informacje na stronie: gops-urszulin.p
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 40 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wysokość proponowanego wynagrodzenia brutto 40,00 zł za godzinę
CBOP
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)