• Wałbrzych, dolnośląskie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne,wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
  • Inne wymagania: umiejętność strategicznego myślenia
    umiejętność pracy pod presją czasu,
    dobra organizacja pracy własnej,
    umiejętności analityczne i organizacyjne,
    umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi,
    dyspozycyjność
    obywatelstwo polskie,
    znajomość przepisów ustawy o finansach publicznych, ustawy o rachunkowości, znajomość klasyfikacji budżetowej (mile widziana znajomość
    systemu TREZOR),
    pełna zdolność do czynności prawnych,
    korzystanie z pełni praw publicznych,
    brak skazania prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
    znajomość pakietu MS Office.
    Staż pracy/doświadczenie zawodowe:
    mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości w jednostkach sektora finansów publicznych
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 do 5 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach od 7.30 - 15.30
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)