Czy to Twoja firma?

Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Wałbrzychu praca

Wałbrzych
Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Wałbrzychu najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Wałbrzych
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Wałbrzychu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Wałbrzychu

Praca Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Wałbrzychu - oferty archiwalne

  • Księgowa/y

    Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Wałbrzychu
    • Wałbrzych
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Charakterystyka wykonywanej pracy: księgowa/y w administracji publicznej.
      Ogólny zakres obowiązków: księgowanie dowodów księgowych w systemie FK, dokonywanie opisu merytorycznego faktur i rachunków,
      przygotowywanie przelewów, sporządzanie sprawozdań budżetowych i finansowych, prowadzenie spraw dotyczących przekazywania dotacji
      jednostkom samorządu terytorialnego i ich rozliczanie, obsługa budżetu w systemie Trezor dotycząca zapotrzebowania na środki budżetowe,
      zarządzania harmonogramem wydatków budżetowych, wniosków i decyzji budżetowych, prowadzenie ewidencji środków trwałych,
      praca w systemie płacowym i systemie ZUS PŁATNIK w zakresie wynagrodzeń i umów zleceń (wprowadzanie danych zleceniobiorców,
      zgłoszenie do ubezpieczeń, wyrejestrowanie z ubezpieczeń), rozliczanie umów zleceń i należności finansowych urzędników wyborczych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
      • Inne wymagania: Niezbędne wymagania: - obywatelstwo polskie, - znajomość przepisów ustawy o finansach publicznych, ustawy o rachunkowości, znajomość klasyfikacji budżetowej (mile widziana znajomość systemu TREZOR), - pełna zdolność do czynności prawnych, - korzystanie z pełni praw publicznych, - brak skazania prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, - znajomość pakietu MS Office. Mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości w jednostkach sektora finansów publicznych - umiejętność strategicznego myślenia - umiejętność pracy pod presją czasu, - dobra organizacja pracy własnej, - umiejętności analityczne i organizacyjne, - umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi, - dyspozycyjność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Zatrudnienie na trzy miesiące - okres próbny.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wałbrzychu