• Warszawa, mazowieckie

Konserwator

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Zawody: Konserwator części / sprzętu
  • Inne wymagania:

    - dbanie o powierzony sprzęt i mienie szkolne, oraz jego właściwe użytkowanie;
    - bieżąca konserwacja urządzeń codziennej obsługi;
    - obsługa urządzeń audiowizualnych;
    - bezzwłoczne informowanie przełożonych o wszelkiego rodzaju zauważonych zaginięciach, usterkach i uszkodzeniach urządzeń technicznych budynku, oraz sprzętu szkolnego;
    - obsługa monitoringu szkolnego;
    - obsługa auli szkolnej podczas konferencji szkolnych; Ważne świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci.

    Do wynagrodzenia doliczane: 20% premii regulaminowej, wysługa lat

    Wynagrodzenie nie niższe niż min. krajowa

    Zgłoszenia: tel. 22 822 32 52, e-mail: zskol@eduwarszawa.pl
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 535 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Premie i dodatki: 20% premii regulaminowej, wysługa lat

  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)