Pomocnik elektromontera

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Rzeplin, dolnośląskie pow. wrocławski

Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Języki: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący,koreański, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
  • Uprawnienia: obsługa komputera, prawo jazdy kategoria - B
  • Inne wymagania: wykształcenie brak wymagań, staż pracy 2 lata,
    Do swobodnej komunikacji z przeważającą liczbą koreańskich pracowników w firmie, wymagana jest wysoka znajomość języka koreańskiego (C1 w mowie i piśmie). Jęz. angielski A1 w mowie i piśmie
    - obsługa komputera;
    - prawo jazdy kategoria - B;
    - odpowiedzialność za przydzielone zadania;
    - zdolność uczenia się;
    - podstawowe zrozumienie pojęć prac elektrycznych;
    - otwartość w nawiązywaniu kontaktów i w komunikacji w zespole.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 7 000 do 7 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)