• Wrocław, dolnośląskie

Lakiernik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Uprawnienia: prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B
  • Inne wymagania: wymagane kilkumiesięczne doświadczenie w lakiernictwie i śrutowaniu. Dyspozycyjność (praca poza granicami Polski przez kilka tygodni). Doświadczenie w pracy na stanowisku śrutownika/lakiernika. Czynne prawo jazdy kat. B. Znajomość języka angielskiego (mile widziana). Uprawnień na wózki widłowe (mile widziane). Praca w systemie 5/5.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie wypłacane w koronach szweckich: od 150 SEK do 200 SEK za godzinę pracy. Możliwość wypracowania nadgodzin. Możliwość nawiązania długofalowej współpracy. Transport do/z Szwecji. Transport z miejsca zakwaterowania do pracy (samochód firmowy). Niezbędne narzędzie pracy. Zakwaterowanie w dogodnych warunkach.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)