Pracownik solarium

GACJUSZ
  • Łódź, łódzkie

Inny

Umowa o pracę

Poszukujemy osoby do pracy w solarium.

Jeśli jesteś komunikatywną osobą z pozytywnym nastawieniem do klientów to z przyjemnością powitamy Cię w naszym zespole!

Nie musisz posiadać doświadczenia - oferujemy kompleksowe wprowadzenie i szkolenie wstępne, abyś mógł/mogła od razu poczuć się pewnie w wykonywaniu swoich obowiązków.

Obowiązki:

Obsługa klientów i zapewnienie im profesjonalnej obsługi

Pomoc klientom w wyborze odpowiedniego programu opalania

Obsługa urządzeń zgodnie z procedurami i wytycznymi bezpieczeństwa

Udzielanie informacji dotyczących produktów i usług oferowanych w salonie

Utrzymywanie czystości i porządku w salonie

Obsługa systemu rezerwacji i kasy fiskalnej

Dbanie o pozytywny wizerunek salonu

Wymagania

Chęć do nauki i rozwijania się

Umiejętność obsługi klienta z uśmiechem na twarzy :)

Komunikatywność i odpowiedzialność

Dyspozycyjność w weekendy

Zdolność do pracy w zespole

Oferujemy

Wprowadzenie i szkolenie wstępne na stanowisku

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Pracę w przyjaznym zespole

Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

Praca w niepełnym wymiarze

Jeśli jesteś osobą pełną entuzjazmu, gotową do nauki i pracy w dynamicznym środowisku, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Nie czekaj, dołącz do naszego zespołu i rozpocznij fascynującą przygodę!
Dodana
Wygasa (dzisiaj)