Dyrektor Sprzedaży branża OZE

  • Legionowo, mazowieckie pow. legionowski

Dyrektor

Umowa o pracę

Pełny etat

Obowiązki

  • Tworzenie (rozwój ilościowy i jakościowy) oraz zarządzenie Siecią Sprzedaży na terenie całej Polski
  • Wprowadzenie własnej Grupy Sprzedażowej
  • Organizacja pracy oraz rozwój kompetencji podległego zespołu - wyznaczanie celów sprzedażowych, motywowanie, szkolenie
  • Udzielanie bieżącego wsparcia sprzedażowego, merytorycznego i procesowego
  • Aktywna współpraca z Działem Produktu – tworzenie i wdrażanie nowych inicjatyw produktowo-sprzedażowych
  • Wdrażanie długoterminowej strategii biznesowej kanału door to door
  • Monitorowanie działań konkurencji i śledzenie sytuacji rynkowej
  • Analiza danych sprzedażowych i przedstawianie wniosków oraz inicjatyw
  • Budowanie oraz utrwalanie pozytywnego wizerunku Spółki na krajowym rynku
  • Tworzenie, wdrażanie, monitorowanie i kontrolowanie procesów dotyczących sprzedaży

Wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (branż PV/PC)
  • Doświadczenie w sprzedaży oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Doświadczenie w systemie door to door
  • Pasja do sprzedaży i wysoka świadomość biznesowa
  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz wysokie umiejętności organizacyjne
  • Orientacja na osiąganie wyników
  • Gotowość do pracy w terenie i wyjazdów służbowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra znajomość obsługi Pakietu MS Office

Oferujemy

  • Wysokie, stabilne zarobki - podstawa, jasny i przejrzysty system premiowy oraz prowizyjny - brak górnego limitu zarobków
  • Karta sportowa
  • Auto służbowe, karta paliwowa
  • Pracę bezpośrednio z zarządem
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, duża swoboda i przestrzeń na samodzielne działanie
  • Startupową kulturę pracy, nieformalną atmosferę i stabilność dojrzałej organizacji
  • Pracę w najbardziej rozwojowej branży w Polsce
  • Szkolenia zewnętrzne i programy rozwojowe
  • Zagraniczne wyjazdy integracyjne
  • Niskie ceny bazowe

Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)