Supervisor ds. Medical Assistance

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

ISON Care to multi-specjalistyczna spółka świadcząca wysokiej jakości usługi z zakresu assistance, likwidacji szkód, call center i innych.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem konsultantów Medical Assistance
  • Nadzorowanie pracy zespołu oraz weryfikacja realizacji zgłoszeń
  • Przygotowanie grafików pracy
  • Monitorowanie jakości przeprowadzonych rozmów telefonicznych
  • Coaching pracowników w celu podnoszenia ich kwalifikacji i efektywności pracy
  • Raportowanie wyników działań oraz monitorowanie wskaźników efektywności pracy całego zespołu
  • Koordynacja projektów
  • Kontakt z Klientem na poziomie biznesowym
  • Rekrutacja pracowników

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w branży Assistance
  • Umiejętność kierowania i zarządzania zespołem
  • Umiejętność określenia priorytetów
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoka zdolność interpersonalna i komunikacyjna
  • Postawa budująca pozytywną atmosferę w zespole

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - nagradzamy wiedzę i doświadczenie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie
  • Świetną lokalizację w okolicy ronda ONZ
  • Przyjazną atmosferę - stawiamy na atmosferę sprzyjającą integracji, pracy zespołowej, innowacyjności i kreatywności. Organizujemy wyjazdy integracyjne, cykliczne wewnętrzne spotkania, dzielimy się wiedzą o naszych zainteresowaniach, hobby. W końcu w pracy nie chodzi wyłącznie o pracę i wypłatę
  • Promujemy jakość pracy i wydajność - promujemy i doceniamy osoby skoncentrowane na jakości pracy

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ISON Care Sp z o.o. 00-833 ISON Care Sp z o.o. ul. Sienna 73, NIP: 1132626599 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)