INTEC-Personal GmbH & Co. KG

Lakiernik Natryskowy

  • Niemcy zagranica

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma Intec Personal poszukuje pracownikow do miasta Gotha. Poszukujemy lakiernikow natryskowych. Przed kazdym zatrudnieniem sa probki lakiernicze na ktore trzeba sie zjawic. W zaleznosci od zapotrzebowania, zatrudnienie odbywa sie w ciagu najblizszych 1-2 tygodni (lub szybciej)

Obowiązki

  • Przygotowanie procesu lakierowania
  • Nanoszenie powłok lakierniczych
  • Lakierowanie naczep do ciezarowek

Wymagania

  • Zdolność do organizacji pracy własnej.
  • Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.
  • Mile widziane prawo jazdy oraz samochod
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony (z tłumaczeniem na język polski).
  • Możliwość szybkiego podjęcia pracy.
  • 25 dni urlopu na start/27 dni w 2 i 3 roku współpracy/30 dni od 4 roku.
  • Pełne niemieckie ubezpieczenie zdrowotne.
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe) z dostępem do kuchni i Internetu
  • Weihnachtsgeld, Urlaubsgeld (premie świąteczne, urlopowe).
  • 250 € premii za polecenie nowego pracownika.
  • Opiekę polskich koordynatorów na czas zatrudnienia.
  • Indywidualny termin wyjazdu, dostosowany do potrzeb pracownika.
  • Długoterminową pracę (z możliwymi nadgodzinami).
  • Możliwość pobierania bieżących cotygodniowych zaliczek oraz diet.

  • Stawka rosnaca do 20,70€ po 9 miesiacach pracy
  • Dieta 9€ do kazdej przepracowanej godziny netto

Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)