BioFeed Sp. z.o.o

Pracownik produkcji

  • Blok Dobryszyce, łódzkie pow. radomszczański

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Monitorowanie procesu produkcji i dbanie o jego prawidłowy przebieg
  • Wykonywanie zleconych operacji produkcyjnych
  • Kontrola jakości wyprodukowanych wyrobów
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy
  • Współpraca z innymi członkami zespołu produkcyjnego
  • Raportowanie przebiegu pracy i ewentualnych problemów przełożonemu.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia na wózek widłowy
  • Umiejętności manualne i szybkie przyswajanie nowych zadań
  • Dbałości o bezpieczeństwo w miejscu pracy
  • Sumienne podejście do powierzonych obowiązków
  • Możliwość pracy na zmiany
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia akordowa
  • Premia uznaniowa
  • Wynagrodzenie a pracę w nadgodzinach
  • Dodatki świąteczne
  • Dopłaty do karty multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dodatkowa opieka medyczna dla pracowników i członków ich rodzin

Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)