• Skarbimierz-Osiedle, opolskie pow. brzeski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista ds. Lean

Twój zakres obowiązków

  • aktywne podejmowanie działań mających na celu poprawę organizacji, metod, wydajności i jakości pracy;
  • wdrażanie, rozwijanie i koordynowanie systemu ciągłego doskonalenia oraz ewaluacja działań,
  • prowadzenie projektów związanych z usprawnieniem procesów produkcyjnych i poprawę ergonomii pracy, redukcję kosztów;
  • przestrzeganie zasad zgodnych z wdrożonymi systemami zarządzania jakością;
  • wprowadzenie nowoczesnych metod zarządzania i optymalizacji procesów, w tym narzędzi do optymalizacji procesów - Lean Manufacturing, Six Sigma, TPM, 5S, Kaizen, PDCA, itp.;
  • udział w programach optymalizacyjnych oraz raportowanie postępów;
  • kontrola, analiza i optymalizacja wskaźników KPI w fabryce w celu osiągnięcia oczekiwanego poziomu wyników;
  • kontrola codziennych danych produkcyjnych i szukanie możliwości ich optymalizacji;
  • analizowanie danych oraz identyfikacja możliwości rozwoju procesu produkcyjnego;
  • optymalizacja fabryki pod kątem zasad i metod Lean;
  • standaryzacja procesu produkcyjnego w oparciu o metodologię Lean Six Sigma;
  • planowanie i przeprowadzanie szkoleń z zakresu Lean dla pracowników oraz przygotowanie niezbędnych materiałów szkoleniowych;
  • przeprowadzanie oraz udział w audytach weryfikacyjnych;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziana branża automotive);
  • praktyczna umiejętność wykorzystania narzędzi Lean - Lean Manufacturing, Six Sigma, TPM, 5S, Kaizen, PDCA, itp.;
  • znajomość j. angielskiego;
  • znajomość IATF 16949;

To oferujemy

  • umowę o pracę (pierwsza umowa na 6 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony);
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do posiłków, darmowa, prywatna opieka medyczna, program ubezpieczeń na życie dla pracownika i jego rodziny oraz współfinansowanie karty multisport, owocowe poniedziałki, kawa, herbata);
  • system poleceń pracowniczych;
  • pracę w nowoczesnym, zaawansowanym technicznie parku maszynowym, ze stałą temperaturą w klimatyzowanej hali produkcyjnej;
  • duże możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, dzięki wdrażaniu przez pracodawcę nowych projektów;

Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)