• Skarbimierz, opolskie pow. brzeski

Automatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Automatyk

Twój zakres obowiązków

  • zapewnianie ciągłości pracy maszyn, urządzeń i systemów automatyki;
  • realizacja napraw oraz przegląd maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem;
  • tworzenie raportów i niezbędnej dokumentacji na potrzeby działu UR;
  • analizowanie przyczyn awarii oraz wprowadzanie usprawnień i modyfikacji maszyn;
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi;
  • diagnostyka oraz usuwanie awarii układów sterowania liniami produkcyjnymi (sterowniki PLC, panele HMI, systemy wizyjne, systemy zrobotyzowane);
  • wykonywanie backupów oraz zmian programowych urządzeń sterowania liniami produkcyjnymi;

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w przedsiębiorstwie produkcyjnym;
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z utrzymaniem ruchu;
  • wykształcenie min. średnie techniczne;
  • umiejętność diagnostyki awarii, napraw maszyn, czytania rysunków i schematów technicznych;
  • wiedza z zakresu automatyki przemysłowej;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w systemie 4-brygadowym;
  • uprawnienia SEP;

To oferujemy

  • umowę o pracę (pierwsza umowa na 6 miesięcy, kolejna umowa na czas nieokreślony);
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do posiłków, darmowa, prywatna opieka medyczna oraz współfinansowanie karty Multisport);
  • system poleceń pracowniczych;
  • pracę w nowoczesnym, zaawansowanym technicznie parku maszynowym, ze stałą temperaturą w klimatyzowanej hali produkcyjnej;
  • duże możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, dzięki wdrażaniu przez pracodawcę nowych projektów;

Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)