• Dzierżążno, pomorskie pow. kartuski

Asystent

Umowa o pracę

Pełny etat

Podstawowy profil działalności - przetwórstwo mięsa drobiowego. Współpraca z PUP od grudnia 2000r.

FROZENTRANS jest częścią Grupy Kapitałowej Mielewczyk — lidera w sektorze drobiarskim od 1994 roku. Ładunki wymagające szybkości, terminowości i szczególnego zabezpieczenia przewozimy od lat, dzień w dzień, zawsze swoją flotą.

Asystent/ka Spedytora

Obowiązki

  • Wystawianie faktur
  • Monitorowanie płatności
  • Tworzenie raportów
  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów
  • Wsparcie w codziennej pracy spedytora

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość programów MS Office i biegła obsługa komputera
  • Bardzo dobra organizacja czasu i pracy
  • Zaangażowanie, chęci do nauki i rozwoju

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • codzienne domowe obiady,
  • pełne wsparcie na każdym etapie wdrożenia,
  • możliwość rozwoju kompetencji,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie współfinansowane przez firmę,
  • eventy firmowe,
  • paczki świąteczne,
  • zniżki na produkty firmowe

Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)