APT-CERTA

Pracownik obsługi hotelu

  • Wisła, śląskie pow. cieszyński

Kelner

Umowa o pracę

Pełny etat

APT-CERTA Sp. z o.o. , działa na Polskim i Niemieckim rynku od listopada 2013 roku. Celem firmy jest dostosowanie charakteru współpracy do potrzeb i oczekiwać naszych Klientów. APT-CERTA Sp. z o.o. oprócz działalności handlowo-usługowej świadczy również usługi w zakresie Agencji Pracy Tymczasowej ( w kraju nr certyfikatu 10220) oraz na terenie Niemiec- Erlaubnis, której jednym z założeń jest pozyskiwanie wykwalifikowanych, rzetelnych pracowników dla przedsiębiorców natomiast dla osób poszukujących zatrudnienia oferujemy możliwość podjęcia pracy.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników do pracy w hotelu 5*APT-CERTA Sp. z o.o., działająca na Polskim i Niemieckim rynku od listopada 2013 roku, świadcząca również usługi w zakresie Agencji Pracy Tymczasowej (w kraju nr certyfikatu 10220) oraz na terenie Niemiec- Erlaubnis, poszukujemy dla naszego kontrahenta pracowników na stanowisko: Kelnerka/ kelner

05/PL/2022

Obowiązki

  • obsługagości hotelowych w restauracji
  • nakrywanie i sprzątanie ze stołów
  • dbanie oporządek nasali restauracyjnej

Wymagania

  • Miłaaparycja
  • komunikatywność
  • zadbane dłonie
  • wysokakultura osobista
  • Znajomość zasad savoir vivre

Oferujemy

  • godziny pracy:180-250godz./miesiąc
  • praca na 2 zmiany
  • wynagrodzenie: 27,70 PLN brutto/h płatne na konto bankowe każdego 10-go dniamiesiąca
  • zakwaterowanie:zapewnia pracodawcanieodpłatnie wobiekcie noclegowym przy hotelu
  • Umowa Zlecenie
  • możliwość pracyw nadgodzinach
  • możliwość uzyskania doświadczenia w prężnie działającym przedsiębiorstwie
  • pracę w miłej atmosferze
  • * Znajomość języka polskiego wymaganana stanowisku kelnera( dot. pracowników z Ukrainy )

Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)