Kosztorysant Instalacji Elektrycznych

  • Opole, opolskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji projektowej i rozwiązań technicznych pod kątem przygotowania kosztorysu/oferty
  • Analiza techniczno–ekonomiczna rozwiązań projektowych w projektach
  • Sporządzanie przedmiarów, ofert i kalkulacji pod zapytania klientów
  • Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców na materiały, roboty elektryczne i analiza otrzymanych ofert
  • Doradztwo techniczne oraz wsparcie kierowników budów w zamówieniach instalacji elektrycznych i usługi montażu
  • Nadzorowanie realizowanych robót przez podwykonawców, a także weryfikacja zgodności wykonania prac z postanowieniami zawartymi w umowie/specyfikacji technicznej
  • Sporządzanie kompleksowych kosztorysów instalacji elektrycznych (jako części całościowych ofert na usługę generalnego wykonawstwa)
  • Współpraca z innymi działami firmy w realizacji projektów

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie min. średnie o profilu elektrycznym lub pokrewnym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w zakresie projektowania instalacji elektrycznych lub doświadczenie jako inżynier instalacji układów zasilania o obiektach przemysłowych lub użyteczności publicznej
  • Umiejętność pracy w programie MS Excel
  • Znajomość rynku podwykonawców z branży instalacji elektrycznych
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole

Pracodawca oferuje

  • Konkurencyjne warunki finansowe
  • Umowa o pracę - stabilne zatrudnienie w firmie należącej do ścisłej czołówki generalnych wykonawców na lokalnym rynku
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych: dofinansowanie zajęć sportowych, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • Nowoczesne narzędzia pracy – wiemy jak ważne są komfortowe warunki pracy oraz sprzęt na którym pracujesz
  • Udział w realizacji największych projektów i inwestycji w regionie
  • Długofalowa współpraca w strukturach firmy, a także możliwość awansu
  • Dobra atmosfera jest dla nas ważna. U nas będziesz pracować w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę a nie rywalizację i konkurencję

Sandra Samsel tel. 574 474 789

Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)