P&P Solutions Sp. z o.o.

Cloud Data Architect

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Dołącz do zespołu PnP Solutions w projekcie dla naszego Klienta. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Cloud Data Architecta, który będzie odgrywać kluczową rolę w projekcie związanym z przetwarzaniem danych w chmurze.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie klienta w podejmowaniu kluczowych i strategicznych decyzji technologicznych w obszarze danych.
  • Prace badawczo-rozwojowe w zakresie analizy funkcjonalności i przydatności nowych technologii i narzędzi w rozwiązaniach biznesowych klienta.
  • Tworzenie PoC w obszarze danych w celu zaprezentowania wyników prowadzonych prac R&D.
  • Projektowanie i tworzenie całości platformy przetwarzania danych uwzględniając wszystkie jej części oraz powiązania z pozostałymi rozwiązaniami (BI i ML) z uwzględnieniem ekosystemu chmurowego.
  • Kompleksowe zarządzanie procesem wytwarzania rozwiązań z zakresu Big Data: od analizy wymagań biznesowych, przez projektowanie architektury technicznej do testowania i wdrożenia, po tworzenie dokumentacji przepływu danych.
  • Optymalizacja całościowych rozwiązań/systemów przechowywania i analizy danych.
  • Koordynowanie pracy inżynierów zaangażowanych w tworzenie rozwiązania.

Nasze wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia w IT, w tym przynajmniej 3,5 roku pracy z danymi w chmurze.
  • Bardzo dobra znajomość usług Data w Azure, w szczególności: Azure Data Factory, Azure Data Lake, Azure SQL Server, Azure Synapse Analytics oraz Power BI.
  • Znajomość platformy Databricks, ze szczególnym uwzględnieniem najnowszych funkcjonalności, takich jak Delta Live Tables i Unity Catalog.
  • Znajomość narzędzi i mechanizmów takich jak CI/CD, Azure DevOps, Git.
  • Umiejętność tworzenia i modyfikowania modeli danych, oraz dobierania odpowiednich modeli do rozwiązywanego problemu (w tym: DWH, Data Marts, Data Lake, Delta Lake, Data Lakehouse).
  • Znajomość architektury Lambda i Kappa, oraz umiejętność budowania rozwiązań do analizy danych.
  • Zrozumienie i praktyczna znajomość mechanizmów związanych z bezpiecznym przechowywaniem i przetwarzaniem danych w chmurze.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym, minimum C1.

To oferujemy

  • Pracę 100% zdalną.
  • Ciekawy i rozwojowy projekt.
  • Prywatna opieka medyczna (Medicover).
  • Dostęp do kafeterii MyBenefit (w tym Multisport).

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P&P Solutions Sp. z o.o. 00-842 Warszawa Łucka 15/215, NIP: 1231300116 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)