• Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm farmaceutycznych na polskim rynku.

Obecnie firma zatrudnia ponad 400 osób, a liczba ta sukcesywnie się zwiększa wraz z rozbudową poszczególnych działów firmy.

Recepcjonistka

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja codziennej pracy recepcji
  • Profesjonalną obsługę gości
  • Nadzór nad obiegiem korespondencji
  • Zarządzanie bazą rezerwacji sal konferencyjnych
  • Współpraca z kurierami i innymi dostawcami firmy.

Nasze wymagania

  • Atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • Samodzielność i wysokie umiejętności organizacyjne
  • Bardzo dobrej obsługa aplikacji MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - poziom B1.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się od 24 lat polskiej firmie farmaceutycznej, obecnej również na rynkach międzynarodowych
  • Rozwój kompetencji poprzez szkolenia oraz dofinansowanie dalszego kształcenia
  • Ambitną, samodzielną w działaniach pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE LEK-AM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 05-170 Zakroczym Ostrzykowizna 14A, NIP: 5311495443 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)