PRACOWNIK PRODUKCJI

  • Jelenia Góra, dolnośląskie pow. Jelenia Góra

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Produkcja drewnianych produktów

Jeśli interesuje Cię :ciekawa i pełna wyzwań praca w prężnie rozwijającej się Firmiemożliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacjidobra atmosfera pracy i wsparcie osób z dużym doświadczeniemto prześlij swoją aplikację na stanowisko:

Obowiązki

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • wykonywanie czynności w procesach produkcji mebli polegających m.in. na rozkroju płyt, lakierowaniu elementów, pakowaniu gotowych wyrobów
  • realizacja planu produkcyjnego zgodnie z wymaganiami jakościowymi, ilościowymi i terminowymi

Wymagania

  • Od kandydatów oczekujemy:
  • dokładności i dobrej organizacji pracy
  • umiejętności pracy w zespole
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się Firmie
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, karta Multisport, Kafeteria MyBenefit, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe, świadczenia z ZFŚS)
  • wdrożenie i pełne wsparcie przy wprowadzaniu w powierzone obowiązki

  • Oferty w postaci CV można składać w Dziale Personalnym lub przesłać na Aplikuj z dołączoną klauzulą:
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez ZORKA Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZORKA Sp. z o.o. w Jeleniej Górze (administratora danych) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, RODO).”
  • „Wyrażam także zgodę na przetwarzanie przez ZORKA Sp. z o.o. w Jeleniej Górze (administratora danych) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia dalszych rekrutacji, w okresie do zakończenia następnego roku kalendarzowego licząc od daty przekazania do administratora danych moich dokumentów.”
  • Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: +48756458935/937

Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)