Pracownik ds. kadr i płac

  • Gdynia, pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

działalność catteringowa w sanatorium uzdrowiskowym Słoneczko (ul. Rafińskiego 7) i sanatorium uzdrowiskowym Muszelka (ul. Słowackiego 6-8) oraz Ośrodku Sanatoryjno-Leczniczym Willa Fortuna (ul. Rafińskiego 3)

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowego,
  • Kompleksowa obsługa w zakresie administracji personalnej,
  • Kontrola dokumentów dot. umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,
  • Monitorowanie, kontrola i prowadzenie ewidencji czasu pracy,
  • Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy i Zarządu,
  • Archiwizacja dokumentów,
  • Bieżąca współpraca z kierownikami komórek organizacyjnych Spółki/Dyrektorami/Zarządem Spółki,
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawnych.

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w dziale kadr i płac,
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Preferowane wykształcenie wyższe,
  • Mile widziana znajomość programu SYMFONIA Kadry i płace, R2 Płatnik, PŁATNIK oraz pakietu Microsoft Office,
  • Samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wsparcie i zaufanie
  • szkolenie i czas na wdrożenie
  • możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego

Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)