Specjalista ds. logistyki i gospodarki magazynowej

  • Pruszcz Gdański, pomorskie pow. gdański

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Inne wymagania: wskazane wykształcenie techniczne na poziomie wyższym lub średnim, ew. wykształcenie wyższe z zakresu logistyki lub zarządzania, inżynieria produkcji, itp. Umiejętność pracy w grupie, wykorzystywania programów komputerowych, stosowania narzędzi potrzebnych do analizowania danych oraz informacji, prowadzenia negocjacji handlowych, wiedza z zakresu materiałoznawstwa. Uczciwość, dokładność oraz zaangażowanie. Mile widziane doświadczenie, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz prawo jazdy kat. B.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 7 800 do 10 600 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje ciekawą pracę i elastyczne godziny i przyjazną atmosferę pracy, kontakt z nowoczesną techniką i technologią, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania i efektywności, możliwości rozwoju, szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji, prywatną opiekę medyczną (pakiety medyczne), dofinansowanie karty Multisport, szkolenia językowe, ubezpieczenie na życie, wyposażenie stanowiska pracy w sprzęt i narzędzi pracy ew. samochód służbowy po uzyskaniu samodzielności na stanowisku.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)