Policjant wydziału prewencji

  • Oleśnica, dolnośląskie pow. oleśnicki

Służby mundurowe

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie branżowe,średnie zawodowe 4-letnie,średnie zawodowe,średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: Kandydat powinien posiadać polskie obywatelstwo i mieć nieposzlakowaną opinię. Nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe. Korzystać z pełni praw publicznych. Posiadać zdolność fizyczną i psychiczną w formacji do służby w formacji umundurowanej. Podlegać szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować. Kandydat podlegający kwalifikacji wojskowej powinien posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej.
    Na spotkanie z pracodawcą należy zgłosić się z dokumentami:
    - podanie o przyjęcie do służby w Policji,
    - wypełniony kwestionariusz osobowy (część A i B),
    - kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (oryginały),
    - kserokopie świadectw pracy lub służby z poprzednich miejsc pracy lub służby (do wglądu),
    - należy mieć przy sobie dowód osobisty i książeczkę wojskową (mężczyźni).
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 820 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Rekrutacja prowadzona jest na stanowiska wydziału prewencji. W zależności od potrzeb i predyspozycji kandydata, pracodawca oferuje możliwość starania się o służbę w komórkach pionu kryminalnego, dochodzeniowo-śledczego i ruchu drogowego.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (jutro)