Czy to Twoja firma?

Komenda Powiatowa Policji w Oleśnicy praca

Oleśnica
Komenda Powiatowa Policji w Oleśnicy najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy Komenda Powiatowa Policji w Oleśnicy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Komenda Powiatowa Policji w Oleśnicy

Praca Komenda Powiatowa Policji w Oleśnicy - oferty archiwalne

  • Policjant

    Komenda Powiatowa Policji w Oleśnicy
    • Oleśnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wynikający z zadań policji bedącej umundurowaną i uzbrojoną farmacją służącą społeczeństwu przeznaczona do obrony bepieczeństwa i porządku publicznego.
      Rekrutacja prowadzona jest na stanowiska wydziału prewencji w KP w Twardogórze, KP w Sycowie, KP w Bierutowie. W zależności od potrzeb i predyspozycji kandydata, pracodawca oferuje mozliwości staranie się o służbę w komórkach pionu kryminalnego, dochodzeniowo - śledczego i ruchu drogowego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, pomaturalne/policealne, średnie zawodowe 4-letnie, średnie branżowe, średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 526 do 4 607 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Policjant służby prewencji

    • Oleśnica

      wynikający z zadań policji będącej umundurowaną i uzbrojoną formacją służącą społeczeństwu i przeznaczoną do ochrony bezpieczeństwa i porządku publicznego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, pomaturalne/policealne, średnie zawodowe 4-letnie, średnie zawodowe, średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Rekrutacja prowadzona jest na stanowiska wydziału prewencji w KP w Twardogórze, KP w Sycowie, KP w Bierutowie oraz Komendy Powiatowej w Oleśnicy. W zależności od potrzeb i predyspozycji kandydata pracodawca oferuje możliwość starania się o służbę w komórkach pionu kryminalnego, dochodzeniowo-śledczego i ruchu drogowego. Wynagrodzenie netto 3 526,00 zł - kursant do 26 lat 4 607,00 zł policjant do 26 lat Praca na trzy zmiany w godzinach 06:00-14:00 14:00-22:00 22:00-06:00

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie netto 3 526,00 zł - kursant do 26 lat 4 607,00 zł p

Pracodawcy w Oleśnicy