Magazynier - oferta w ramach art. 60d, dof. wynagrodzenia 60+

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Warszawa, mazowieckie

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Inne wymagania: Oferta pracy w ramach art. 60d, dof. wynagrodzenia 60+
    Oferta pracy skierowana do osób bezrobotnych, zarejestrowanych w Urzędzie, w wieku powyżej 60 lat. Tylko ze skierowaniem
    Oferta na stanowisko magazynier
    zakres obowiązków:
    Kompletowanie zamówień z wykorzystaniem czytnika kodów kreskowych: obsługa operacji magazynowych w systemie informatycznym; kontrola zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym; utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy; pakowanie towaru; konfekcjonowanie i etykietowanie towaru (drobne elementy);
    Oczekiwania wobec kandydata:
    wykształcenie: podstawowe
    Praca w systemie zmianowym: 2 zmiany - praca w godzinach: 6:00 - 14:00, 14:30 - 22:30
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie brutto 4242,00 zł + do 20 % premii uznaniowej
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)