• Chorzów, śląskie

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: mechanika lub spawalnictwo
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B,uprawnienia inżyniera spawalnika (EWE/IWE), certyfikat kompetencji w zakresie spawania rurociągów oraz certyfikat badań wizualnych VT, znajomość norm spawalniczych (najlepiej jak najszerszy), wiedza z zakresu spawalnictwa i inżynierii materiałowej, umiejetność czytania rysunku technicznego, praktyczna znajomość procesów spawania, ,samodzielność, skrupulatność, umiejetność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów, umiejętność organizacji pracy i ustalania priorytetów, dobra znajomość MS OFFICE
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 7 500 do 10 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: złotych brutto
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (jutro)