Zastępca kierownika sklepu

  • Mielec, podkarpackie pow. mielecki

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące,średnie zawodowe
  • Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie, doświadczenie w zarządzaniu podległym personelem, mile widziane doświadczenie w handlu, chęci do nauki i motywacja do pracy, pracodawca oferuje możliwość przeszkolenia.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 300 do 5 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: +premia za wyniki 500-1500 zł brutto
    Pracodawca oferuje:
    -premie roczne
    -dofinansowanie kart Multisport
    -ubezpieczenie PZU
    -regularne badania profilaktyczne
    -wyjazdy wakacyjne dla dzieci pracowników
    -wyprawki dla noworodków, pierwszoklasistów
    -Pozyczki preferencyjne
    -paczki świąteczne dla pracowników i dzieci pracowników
    -możliwość skorzystania z platformy szkoleniowej
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
CBOP
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)