• Szczecin, zachodniopomorskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
  • Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ,ZNAJOMOŚĆ MS OFFICE,UMIEJĘTNOŚĆ REDAGOWANIA PISM,ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW BRANŻOWYCH,ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA
  • Inne wymagania: MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA BUDOWLANE W SPECJALNOŚCI INSTALACYJNEJ W ZAKRESIE SIECI, INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH BEZ OGRANICZEŃ

    DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: ZAJMOWANIE STANOWISK W SPECJALNOŚCI INSTALACYJNEJ W ZAKRESIE SIECI , INSTALACJI I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH MIN. 3 LATA, PRACA W JEDNOSTKACH I INSTYTUCJACH BUDŻETOWYCH - MILE WIDZIANA.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 366,4 do 7 473,6 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)