• Luzino, pomorskie pow. wejherowski

Pracownik socjalny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: I. niezbędne dla kandydatów:

    2. obywatelstwo polskie;
    3. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
    4. spełnia co najmniej jeden z poniższych warunków:

    1) posiada dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych;
    2) ukończył/a studia na kierunku praca socjalna lub w zakresie pracy socjalnej;
    3) do dnia 31 grudnia 2013 r. ukończył/a studia wyższe o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków:
    a) pedagogika,
    b) pedagogika specjalna,
    c) politologia,
    d) polityka społeczna,
    e) psychologia,
    f) socjologia,
    g) nauki o rodzinie;

    4) ukończył/a studia podyplomowe z zakresu metodyki i metodologii pracy socjalnej w uczelni realizującej studia na kierunku praca socjalna lub w zakresie pracy socjalnej, po uprzednim ukończeniu studiów na jednym z kierunków, o których mowa w pkt 3.

    5. nie był/a skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe;
    6. posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na tym stanowisku;
    7. cieszy się nieposzlakowaną opinią.

    II. dodatkowe:
    1. mile widziane doświadczenie zawodowe (praktyka, staż) z zakresu prowadzonej pracy socjalnej;
    2. umiejętność skutecznego komunikowania się;
    3. umiejętność pracy zespołowej i organizowania pracy własnej;
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)