German Work sp. z o.o.

Freelancer - Rekruter wykwalifikowanych pracowników

  • Szczecin, zachodniopomorskie

Specjalista ds. HR

Umowa zlecenie, kontrakt b2b

Dodatkowa/dorywcza

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

German Work to agencja pracy o unikatowym podejściu do pracowników i ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim. Skupiamy się na specjalistach. Oferujemy wzorowe warunki zatrudnienia i pełne wsparcie na każdym etapie.

Poszukiwani Freelancerzy do Rekrutacji wykwalifikowanych pracowników do pracy w Niemczech!

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się Agencją Pracy Tymczasowej poszukującą utalentowanych Freelancerów do współpracy przy rekrutacji pracowników. Specjalizujemy się w wykwalifikowanych pracownikach m.in. lakiernicy, mechanicy, blacharze, tokarze, operatorzy CNC, spawacze, itp. Poszukujemy kreatywnych i energicznych osób, które będą odpowiedzialne za wyszukiwanie, pozyskiwanie, selekcję i rekrutację nowych pracowników dla naszej Agencji. Freelancerzy będą działać na zlecenie, współpracując z naszym zespołem w celu znalezienia odpowiednich kandydatów na różne stanowiska.

Zakres obowiązków

  • Tworzenie atrakcyjnych ogłoszeń o pracę i ich publikowanie na różnych platformach rekrutacyjnych.
  • Aktywne wyszukiwanie potencjalnych kandydatów przy użyciu różnorodnych narzędzi rekrutacyjnych i sieci społecznościowych.
  • Przeprowadzanie preselekcji kandydatów na podstawie ich CV.
  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z potencjalnymi kandydatami.
  • Współpraca z menedżerami działów w celu zrozumienia ich potrzeb kadrowych i dopasowania kandydatów do wymagań stanowiska.

Wymagania

  • Doświadczenie w rekrutacji lub dziedzinie zasobów ludzkich będzie mile widziane.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Umiejętność samodzielnej pracy.
  • Znajomość narzędzi rekrutacyjnych oraz umiejętność korzystania z platform społecznościowych w celu pozyskiwania kandydatów.
  • Dbałość o szczegóły i umiejętność skutecznego zarządzania czasem.

Oferujemy

  • - Praca na zasadzie umowy o współpracę (freelance).
  • - Pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz.
  • - Praca w systemie zdalnym.

Atrakcyjna prowizja za każdą godzinę pracy przepracowaną przez zrekrutowanego pracownika - 1 EUR! Pieniądze wypłacamy przez cały okres jego zatrudnienia! Brak górnej granicy zarobków!

Przykładowo: 10 osób pracujących przez miesiąc to już ok. 1600 EUR, które spływa tak długo, jak zatrudnione osoby pracują! Jak dorzucisz co miesiąc 10 osób, to po pół roku spływa 8000 EUR miesięcznie! Wszystko w Twoich rękach!

Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami o różnorodnych doświadczeniach i perspektywach. Czekamy na Twoją aplikację!

  • Administratorem danych osobowych jest German Work sp. z o.o. 70-812 Szczecin ul. Pomorska 53, NIP: 8513266411. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez German Work sp. z o.o. 70-812 Szczecin Pomorska 53, NIP: 8513266411 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)