Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)

  • Gliwice, śląskie

Projektant

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia współpraca z działem handlowym
  • ofertowanie i przygotowanie zamówień
  • projektowanie instalacji wentylacji mechanicznej (rekuperacji)
  • ścisła współpraca i raportowanie do Product Managera
  • doradztwo w zakresie stosowania nowoczesnych rozwiązań wentylacyjnych, doboru urządzeń oraz oceny planowanego rozwiązania
  • gotowość do wyjazdów służbowych w zakresie inwentaryzacji, uruchomienia, ustawienia i regulacji instalacji
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi
  • wsparcie działu marketingu z działu rekuperacji

Nasze wymagania

  • znajomość programu AutoCad (znajomość nakładek Ventpack lub Wentyle mile widziana)
  • znajomość pakietu MS Office
  • wykształcenie min. średnie techniczne, zmysł techniczny ( znajomość branży HVAC mile widziane)
  • gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji oraz chęć rozwoju
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność
  • język obcy (angielski, niemiecki)
  • doświadczenie w branży HVAC

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • program szkoleń
  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych
  • pracę w nowoczesnym i rozwijającym się środowisku pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OEM ENERGY sp. z o.o. 41-500 Chorzów Składowa 17, NIP: 6472578488 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)