• Lublin, lubelskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), teologiczne
  • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
  • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie: praca z dziećmi 3-7 lat;
    Kwalifikacja do nauczania religii posiada osoba, która spełnia wymagania kwalifikacyjne określone w porozumieniach zawartych między Ministrem właściwym do spraw oświaty i wychowania a Konferencją Episkopatu Polski, a także władzami innych kościołów i związków wyznaniowych:
    1) ukończyła studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie na kierunku teologia w uczelni
    prowadzonej przez Kościół katolicki albo w uczelni publicznej prowadzącej kształcenie w
    zakresie teologii katolickiej oraz posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania religii lub
    2) jest księdzem, który ukończył wyższe diecezjalne lub zakonne seminarium duchowne i legitymuje
    się dyplomem lub zaświadczeniem ukończenia seminarium oraz posiada przygotowanie
    pedagogiczne do nauczania religii lub
    3) ukończyła studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie na kierunku innym niż teologia
    oraz ukończyła podyplomowe studia teologiczno-katechetyczne lub
    4) jest alumnem wyższego seminarium duchownego po ukończeniu piątego roku studiów
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 908 do 5 915 PLN
  • Opis wynagrodzenia: 6 godzin tygodniowo (0,24 etatu)
    Wynagrodzenie w zależności od awansu zawodowego w przydziale (proporcjonalnie do wymiaru zatrudnienia)
    od 1 maja do 31 sierpnia 2404 - podniedziałek i środa 12.00-15.00
    od 1 września - środa i piątek 9.00-12.00
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 miesiące temu)