• Oława, dolnośląskie pow. oławski

Pracownik socjalny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: praca socjalna, pedagogika specjalna, politologia
  • Inne wymagania: Wykształcenie: spełnienie jednego z poniższych warunków: wymagany dyplom kolegium pracowników służb społecznych, ukończenie studiów wyższych na kierunku praca socjalna, do 31 grudnia 2013 r. ukończenie studiów wyższych o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego, praca socjalna na jednym z kierunków: pedagogika, pedagogika specjalna, politologia, polityka społeczna, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie; dopełnienie wymagań okreslonych w art. 156 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej
    Doświadczenie zawodowe: mile widziane doswiadczenie w zawodzie pracownika socjalnego
    Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku pracownik socjalny, nieposzlakowana opinia, znajomośc przepisów prawnych z zakresu pomocy społecznej oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz umiejętnoiść ich zastosowania i interpretowania
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 9 dni temu)