Specjalista ds. wyceny robót budowlanych/elektrycznych

  • Siedlce, mazowieckie pow. Siedlce

Kosztorysant

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: budowlane/sanitarne/elektryczne
  • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, znajomość przepisów prawa budowlanego i branży budowlanej, umiejętność opracowywania dokumentów przetargowych, umiejętność obsługi komputera pakiet MS Office w tym MS Project, AutoCad, programy kosztorysowe np. Norma Pro, umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów, odpowiedzialność i samodzielność w realizacji zadań
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: - pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport, opieka zdrowotna, ubezpieczenia na życie, ZFŚS)
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)