Specjalista do spraw wystaw

  • Sopot, pomorskie pow. Sopot

Pracownik umysłowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: historia sztuki, kulturoznawstwo, muzealnictwo, kuratorstwo
  • Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: minimum 2-letnie udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, przy projektach kulturalnych oraz w zakresie realizacji zadań zwianych z zarzadzaniem budżetem, umiejętność organizacji pracy własnej, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, znajomość pakietu Office, dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie oraz dyspozycyjność. Praca w godzinach 8:00-16:00 Po okresie próbnym umowa o pracę na czas określony, docelowo nieokreślony.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 6 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: brutto
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)