Elektronik-Automatyk

Strategie Personalne
  • Opole, opolskie

Inżynier

Umowa o pracę

Dla naszego Partnera, firmy produkcyjnej z branży spożywczej, szukamy osoby na pozycję Elektronik - Automatyk.

Zadania:
- utrzymanie ruchu, diagnozowanie uszkodzeń oraz naprawa maszyn i urządzeń
- konserwacje i remonty maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych
- programowanie sterowników PLC
- czytanie schematów elektrycznych
- uruchamianie nowych projektów i optymalizacje pracujących już systemów automatyki
- wykonywanie instalacji elektrycznych
- zarządzanie częściami zamiennymi i materiałami technicznymi
- współpraca z firmami zewnętrznymi podczas serwisowania maszyn i urządzeń
- praca w systemie 3-zmianowym, także w weekendy

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie techniczne
- świadectwa kwalifikacji E do 1kV
- dobra znajomość obsługi komputera (Windows)
- znajomość programowania sterowników PLC Siemens S7
- dyspozycyjność oraz gotowość do pracy 3 – zmianowej
- zamieszkanie w Opolu/okolicach Opola lub chęć do relokacji
- prawo jazdy kat. B
- dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pakiety: medyczny, sportowy, socjalny oraz dofinansowanie do obiadów w kantynie zakładowej

O firmie:
Firma naszego Partnera posiada długoletnie doświadczenie w produkcji artykułów mleczarskich i zaliczana jest do liderów rynkowych w swojej branży. Markowe produkty cieszą się dużym zaufaniem handlowców i konsumentów. Nowoczesny zakład produkcyjny, wysoko wykwalifikowana kadra pracowników oraz stosowane systemy zarządzania jakością są gwarancją sukcesu. Jako odpowiedzialny i solidny pracodawca zapewniają pracownikom bardzo dobre warunki pracy oraz szereg dodatkowych świadczeń.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)