Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.04.2024

Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej na obiekt w Warsza

MAXUS , MM Service Security
  • Warszawa, mazowieckie

Ochroniarz

Umowa o pracę

Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej na obiekt w Warszawie

Zatrudnię Kwalifikowanego Pracownika Ochrony Fizycznej oraz z orzeczeniem o niepełnosprawności

OFERUJEMY:
• pracę dni robocze – 16h od 5.30 oraz 14h od 6.30 na recepcji urzędu.
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę pełen etat
• stabilne warunki zatrudnienia, dni świąteczne i weekendy wolne.
• umundurowanie firmowe.
• pakiet szkoleń, terminowe wypłaty .

OCZEKIWANIA:
• aktualny wpis na listę KPOF + badania lekarskie i psychologiczne
• mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności bez ograniczeń ruchowych,
• dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
• niekaralność (warunek konieczny),
• punktualność, zaangażowanie w wykonywaniu powierzonej pracy,
• wysoka kultura osobista, dyspozycyjność, spostrzegawczość.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• dozór powierzonego mienia,
• obsługa monitoringu, reagowanie na wydarzenia.
• kierowanie ruchem pieszych i pojazdów.
• obsługa i reagowanie na systemy alarmowe P-Poż
• rejestr zdarzeń na obiekcie.
• prowadzenie rejestru gości oraz wydawanych kluczy.

Podobne oferty pracy