Automatyk

KUBO
  • Nowy Sącz, małopolskie pow. Nowy Sącz

Inżynier

Umowa o pracę

Dołącz do zespołu naszego Klienta jako Specjalista ds. Automatyki i współuczestnicz w optymalizacji oraz doskonaleniu pracy maszyn i urządzeń w magazynach. Jeśli wyróżniasz się samodzielnością, precyzją w działaniu, umiejętnością pracy pod presją czasu i odnajdujesz się w pracy zespołowej, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Stanowisko:
• Automatyk

Obowiązki:
• Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń na wyznaczonym obszarze, włączając w to optymalizację pracy maszyn i urządzeń, ich modernizację i dostosowanie do potrzeb automatyki oraz sterowania
• Planowanie i utrzymanie wysokiego poziomu technicznego w naprawach, konserwacji oraz przeglądach technicznych maszyn, urządzeń i instalacji
• Koordynacja działań zespołu oraz raportowanie efektywności pracy
• Zarządzanie zapasami części zamiennych i dokumentacją techniczną

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka, mechatronika lub pokrewne)
• Znajomość automatyki, elektryki i mechaniki
• Doświadczenie w obsłudze sterowników PLC, falowników oraz protokołów komunikacyjnych (Ethernet, AS-i, Profinet)
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Możliwość pracy na wysokości powyżej 3 metrów
• Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku, uprawnienia SEP G1

Warunki zatrudnienia:
• Miejsce pracy: okolice Nowego Sącza
• Tryb pracy: stacjonarny
• Rodzaj umowy: Umowa o Pracę
• Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej, szkolenia, spotkania integracyjne, dodatkowe świadczenia socjalne
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)