Referent ds. kancelaryjnych

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Mińsku Mazowieckim
  • Mińsk Mazowiecki, mazowieckie pow. miński

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • praca z wykorzystaniem komputera i urządzeń biurowych, bezpośredni kontakt z klientem, wykonywanie zadań pod presją czasu oraz w warunkach narażenia na stres;
  • budynek urzędu i jego wyposażenie zapewniają bezpieczne i higieniczne warunki pracy.
  • prowadzi korespondencję Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego
  • rejestruje decyzje, postanowienia, pisma
  • przekazuje korespondencję pracownikom merytorycznym
  • udostępnia akta do wglądu interesantom
  • archiwizuje dokumentację postępowań administracyjnych
  • wyszukuje dokumenty w podręcznym archiwum
  • sporządza wymagane informacje i sprawozdania
  • obsługuje interesantów, przyjmuje wnioski, udziela informacji
  • sporządza miesięczne zestawienia dotyczące budynków przyjętych do użytkowania

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 5 miesięcy doświadczenia zawodowego administracja publiczna lub stanowisko o podobnym zakresie zadań
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność, sumienność i komunikatywność
  • umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
  • umiejętność działania w sytuacjach nieprzewidywalnych i stresowych
  • znajomość ustawy Prawo budowlane wraz z aktami wykonawczymi i Kodeksu Postępowania Administracyjnego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: brak
  • doświadczenia zawodowego praca na podobnym stanowisku
  • praca na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Możliwość skrócenia dnia pracy dla zapewnienia opieki nad dzieckiem lub osobą zależną
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)