Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024

Radca prawny ds. obsługi prawnej

Łódzki Urząd Wojewódzki w Łodzi
  • Łódź, łódzkie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

zagrożenie korupcją

Kontakty zewnętrzne:

kilka razy w miesiącu: Sądy powszechne i administracyjne - reprezentowanie Wojewody i Dyrektora Generalnego Urzędu w celu obrony interesów Skarbu Państwa – Wojewody Łódzkiego oraz Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi.

Inne: długotrwała praca przy komputerze, wymuszona pozycja ciała, praca w godzinach nadliczbowych; istnieją bariery architektoniczne w zakresie poruszania się po budynku - utrudniony dostęp dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach

  • wykonywanie obsługi prawnej na rzecz Wojewody i Urzędu, w tym opiniowanie aktów prawnych stanowionych przez Wojewodę i Dyrektora Generalnego
  • występowanie w roli pełnomocnika Wojewody i Dyrektora Generalnego przed Sądami powszechnymi i administracyjnymi w celu obrony interesów Skarbu Państwa – Wojewody Łódzkiego oraz Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi
  • przygotowanie informacji, zestawień w sprawach toczących się procesów oraz zakończonych sporów sądowych.

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe , tytuł zawodowy radcy prawnego
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • znajomość prawa administracyjnego, cywilnego, gospodarczego, prawa pracy komunikatywność, analityczne myślenie, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: brak
  • co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego praca/staż w administracji

Oferujemy

  • Ruchomy czas pracy
  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Karty sportowe lub dofinansowanie zajęć sportowo-rekreacyjnych
  • Dopłata do biletów na imprezy kulturalne
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników