Specjalista ds. kontroli radiowej, zwalczania zakłóceń, kontroli telekomunikacyjnej

Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie
  • Wrocław, dolnośląskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • Praca biurowa przy monitorze ekranowym w wymiarze powyżej 4 godzin dziennie
  • Narzędzia pracy: komputer i sprzęt biurowy
  • Budynek przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami
  • Praca przy naturalnym i sztucznym oświetleniu
  • Praca w pokoju, który jest klimatyzowany
  • Wysiłek fizyczny
  • Praca w terenie
  • Zagrożenie korupcją
  • Permanentna obsługa klientów zewnętrznych
  • Inne - praca na wysokości do 3 metrów
  • Bierze udział w prowadzeniu kontroli i monitoringów emisji stacji nadawczych RiTV i innych służb radiokomunikacyjnych wykonywany za pomocą Ruchomej Stacji Pomiarowej i Ruchomej Stacji Monitoringowej
  • Prowadzi pomiary emisji stacji nadawczych RiTV oraz innych służb radiokomunikacyjnych wykonywane ze Stacji Kontroli Emisji Radiowych
  • Bierze udział w prowadzeniu postępowań kontrolnych i pokontrolnych w zakresie zwalczania zakłóceń radioelektrycznych
  • Bierze udział w prowadzeniu postępowań kontrolnych z zakresu telekomunikacji

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Znajomość przepisów ustaw: Prawo telekomunikacyjne wraz z aktami wykonawczymi, o kompatybilności elektromagnetycznej, Prawo przedsiębiorców, Kodeks postępowania administracyjnego
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Wiedza z zakresu miernictwa, radiokomunikacji i kompatybilności elektromagnetycznej
  • Umiejętność stosowania optymalnych metod i przyrządów pomiarowych
  • Umiejętność interpretacji przepisów prawa
  • Znajomość zagadnień dotyczących konfliktu interesów oraz przeciwdziałania korupcji
  • Posiadanie kompetencji: wykorzystywanie wiedzy i doskonalenie zawodowe, rzetelność, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, myślenie analityczne, orientacja na klienta / interesanta
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Ruchomy czas pracy (możliwość rozpoczynania pracy pomiędzy godziną 7:00, a 9:00)
  • Możliwość pracy zdalnej w określone dni, po okresie adaptacji
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. „trzynastka”), nagrody jubileuszowe, dodatek za wysługę lat (od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy)
  • Bogaty pakiet szkoleń, dofinansowanie nauki języka i studiów
  • Pakiet socjalny m.in.: dofinansowanie wypoczynku i kart Multisport, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość wykupienia pakietu medycznego w preferencyjnej cenie (prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin) i grupowego ubezpieczenia na życie
Dodana
Wygasa (dzisiaj)