E&A Agencja Zatrudnienia (nr KRAZ 385)

PAKOWACZ MARKOWEJ ODZIEŻY (CIEPŁY MAGAZYN, BEZ STAWKI WIEKOWEJ)

  • Holandia zagranica

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu!

Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na stanowisko, które spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

GXO Eindhoven to centrum dystrybucyjne zajmujące się zaopatrywaniem popularnego sklepu internetowego w artykuły odzieżowe (Zalando, Nike i inne), medyczne i akcesoria domowe, które zatrudnia pracowników na stanowisko pracownika magazynowego.

Zakres obowiązków

  • zbieranie zamówień przy pomocy skanera
  • wysyłka towarów do sklepów oraz zwroty produktów na magazyn
  • rozpakowywanie oraz sortowanie towarów
  • załadunek oraz rozładunek towarów, klejenie opakowań

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • odpowiedzialność i motywacja do pracy

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w euro wypłacane co tydzień, stawka podstawowa z dodatkiem Reserveringen: 15,87 €/h brutto (stawka bazowa 13,32 €/h brutto + naliczane do godzin podstawowych: dodatek urlopowy 8,33% i rezerwa na poczet dni urlopu 10,82%)
  • dodatki za pracę zmianową
    od 19:00 do 21:00 +25%
    od 21:00 do 00:00 +35%
    od 00:00 do 06:00 +45%
  • ekstra płatne weekendy
    sobota +50% (19,90 EUR/brutto/h)
    niedziela +100% (26,54 EUR/brutto/h)
  • będąc kierowcą auta służbowego zyskujesz do 100 EUR w ciągu 8 tygodni
  • możliwość stałego zatrudnienia za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz szansę na zdobycie międzynarodowego doświadczenia
  • możliwość wyjazdu w parze lub grupie
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • bezpłatny transport z lokacji do miejsca pracy
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • zwrot za koszt biletu do Holandii z GTV Bus na wyjazd od 14.11.2023 do 30.11.2023 po przepracowaniu ośmiu pełnych tygodni
  • Stabilne warunki zatrudnienia
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem danych osobowych jest E&A Sp. z o.o. 45-064 Opole Kołłątaja 3/1, NIP: 7561809719. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez E&A Sp. z o.o. 45-064 Opole Kołłątaja 3/1, NIP: 7561809719 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)