• Łódź, łódzkie

Pomoc kuchenna

Umowa o pracę

Pełny etat

Miejsce pracy: okolice ul. Łagiewnickiej, Łódź Wynagrodzenie: Stawka godzinowa 24 zł netto na start - GWARANTOWANY WZROST STAWKI

KUCHARZ / KUCHARKA

Obowiązki

  • Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami oraz zamówieniami - głównie kuchnia polska (tj. kotlety mielone, kotlety schabowe, mięsa pieczone i wędzone, sosy, itp.)
  • Dbanie o odpowiednią estetykę potraw
  • Dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych
  • Utrzymanie higieny i porządku na stanowisku pracy
  • Wykonywanie poleceń szefa kuchni
  • Samodzielne przygotowanie posiłków

Wymagania

  • Aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne
  • Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku

Oferujemy

  • Miłą atmosferę
  • Wynagrodzenie miesięczne na konto bankowe bądź w gotówce
  • Pracę w systemie dziennym po 8 - 10 godzin (nie w każdy dzień!)
  • Godziny pracy zależne od zapotrzebowania

  • Jeśli jesteś osobą, która jest zmotywowana do pracy i gotowa na nowe wyzwania, to ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy profesjonalne szkolenie, wsparcie doświadczonych pracowników oraz możliwość rozwoju zawodowego.
  • Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesyłania swojego CV
  • Dołącz do naszego zespołu i pracuj z nami na stanowisku Kucharz / Kucharka w Łodzi. Czekamy na Ciebie!

Dodana
Wygasa (jutro)