Operator urządzeń technologicznych

  • Opole, opolskie

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: znaj. j. polskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i pismie).Doświadczenie w pracy na produkcji, prawo jazdy kat.B - w przypadku braku doświadczenia produkcyjnego, gotowośc do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 do 4 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: brutto możliwa premia 200-600 zł brutto, dodatek 100 zł brutto za pracę w sobotę lub w niedzielę, dofinansowanie do dojazu do pracy 121-447 zł brutto, nagroda za bezypadkowość.
    Możliwość rozwoju zawodowego,
    atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatkowe premie), pakiet benefitów (dofinansowanie dojazdów do pracy, karta multisport, opieka medyczna LuxMed)
    dobrowolne ubezpieczenie AXA.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)