Mechanik (teren całej polski)

  • Skarżysko Kościelne, świętokrzyskie pow. skarżyski

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie branżowe, mechaniczne, kierunek: mechaniczne/elektromechanika
  • Zawody: Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych (wymagany staż - lata: 1)
  • Inne wymagania: Umiejętność analizy i interpretacji rysunku technicznego, podstawowa obsługa komputera i pakietu biurowego MS Office, umiejętność przeprowadzania przeglądów, remontów i konserwacji typowych urządzeń i maszyn
    elektrycznych, obowiązkowość, sumienność, dokładność, komunikatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji, dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych (tygodniowych lub dłuższych), mile widziane posiadanie uprawnień spawalniczych, , mile widziane prawo jazdy kat. B.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 9 dni temu)