Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024
Gemüseproduktion Schkölen GmbH

Praca na magazynie w Niemczech

  • Niemcy zagranica

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca w Niemczech na magazynie. Poszukujemy osoby gotowej na podjecie pracy w Niemczech, w Schkölen na stanowisku magazyniera

Obowiązki

  • prace zwiazane z zaladunkiem i rozladunkiem samochodow ciezarowych za pomoca wozka widlowego przedniego oraz transportu wewnetrznego wszelkiego rodzaju wozkami podnosnikowymi (paleciaki)

Wymagania

  • Wymagane sa uprawnienia do obslugiwania wozkow widlowych i podnosnikowych (akceptujemy uprawnienia z EU)
  • gotowosc do nadgodzin,
  • sumiennosc i odpowiedzialne podejscie do wykonywanej pracy

Oferujemy

  • stale, stabilne zatrudnienie w bliskiej odległosci od granicy z Polska, z mozliwoscia regularnych, platnych urlopow,
  • zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy bez posrednikow
  • stawka godzinowa 12.41€- 15.50€ brutto na godzine ( wysokosc wynagrodzenia dla pracownikow z doswiadczeniem jest ustalana indywidualnie)
  • niemieckie ubezpieczenie

  • zapewniamy zakwaterowanie platne 165 € od osoby na miesia
  • mieszkania max 5- osobowe