Brygadzista - Foreman (montaż konstrukcji stalowych)

  • Łódź, łódzkie

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy NOWIMA, Twoim zaufanym partnerem w świecie budownictwa. Nasza podróż rozpoczęła się 5 lat temu w malowniczej Nowej Soli, a dziś z dumą działamy na arenie międzynarodowej, realizując różnorodne projekty w Polsce, Niemczech, Belgii, Holandii, Szwecji i Francji. Jesteśmy liderem w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanego personelu, który każdego dnia przekłada swoje umiejętności na sukces naszych klientów. Specjalizujemy się w spawaniu metodami MIG MAG, TIG, MMA, instalacjach elektrycznych w obiektach mieszkalnych i przemysłowych, montażu konstrukcji stalowych oraz pracach ogólnobudowlanych. Jakość naszych spoin spełnia międzynarodowe standardy, co świadczy o naszym zaangażowaniu w dostarczanie usług na najwyższym poziomie. Zatrudniamy od 201 do 500 pracowników, w tym ponad 150 wykwalifikowanych techników, którzy są wspierani przez doświadczony 35-osobowy zespół biurowy z biur w Zielonej Górze i Wrocławiu. Nasza misja to nieustanne podwyższanie standardów pracy i współpracy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi partnerami biznesowymi oparte na wzajemnym szacunku i otwartości, co pozwala nam nie tylko świadczyć usługi na najwyższym poziomie, ale także pomagać w rozwijaniu i umacnianiu ich biznesu. W NOWIMA posiadamy zweryfikowane, kompetentne i profesjonalne zespoły, które są gotowe do realizacji nawet najbardziej ambitnych projektów. Oferujemy profesjonalną obsługę i niezależny zespół doświadczonych specjalistów, wyposażonych we wszystkie niezbędne narzędzia, samochód służbowy, odzież roboczą i mieszkanie, co zapewnia wsparcie podczas realizacji projektu. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy. Nasza praca to nie tylko budowanie konstrukcji, ale także budowanie zaufania i pewności, że każdy projekt zostanie zrealizowany z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Zapraszamy do współpracy z NOWIMA – razem możemy osiągnąć więcej.

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektu: planowanie prac, ustalanie potrzeb osobowych, sprzętowych i materiałowych, raportowanie postępów i dokumentacja, rozliczanie projektu ze zleceniodawcą
  • koordynowanie budowy platformy morskiej w terenie: optymalizacja wykorzystania zasobów osobowych i sprzętowych, zapewnienie jakości
  • planowanie, koordynowanie oraz nadzór nad pracami około 18-osobowej grupy spawaczy i monterów, zgodnie z dokumentacją techniczną
  • prowadzenie dokumentacji projektowej i raportowanie postępu prac zgodnie z harmonogramem
  • bieżąca kontrola jakości
  • bieżąca kontrola przestrzegania przepisów BHP
  • ścisła współpraca z Kierownictwem Budowy

Nasze wymagania

  • znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację na budowie (warunek konieczny i weryfikowany w trakcie rekrutacji)
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • gotowość do pracy w delegacji zagranicznej
  • umiejętność pracy na harmonogramach
  • znajomość pakietu MS Office i narzędzi Google
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • znajomość specyfiki projektów spawalniczych w branży morskiej

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (20 000-30 000 zł brutto miesięcznie)
  • możliwość rozwoju zarówno w obszarze wiedzy technicznej, jak i kompetencji managerskich
  • dobrą atmosferę - zależy nam na tym, aby ludzie w naszych zespołach byli zadowoleni z pracy
  • wszelkie narzędzia niezbędne do pracy na danym stanowisku
  • stanowisko podlegające bezpośrednio pod zarząd (dedykowana osoba, wsparcie operacyjne)
  • kompetentny zespół backoffice w Polsce (w tym francuskojęzyczny członek zespołu)
  • pomoc przy tworzeniu procesów organizacyjnych w projekcie
  • zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • samochód służbowy

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NOWIMA sp. z o.o. 67-100 Nowa Sól ul. Inżynierska 8, NIP: 9252130250 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)