• Mysłowice, śląskie pow. Mysłowice

Psycholog

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Zawody: Psycholog
  • Inne wymagania: niezbędne:
    - wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku psychologia;
    - posiadanie obywatelstwa polskiego;
    - posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
    - niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
    - stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku.

    dodatkowe:
    cierpliwość, odpowiedzialność;
    umiejętność skutecznego komunikowania się;
    umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole;
    umiejętność analitycznego myślenia.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 900 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + wysługa lat
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (dzisiaj)